PODZIEL SIĘ

DD Motorsport przystępuje do drugiego weekendu wyścigowego w tym sezonie. W Bydgoszczy „Niebiescy” zaprezentują się w pełnym zestawieniu, z liderami w składzie. W pełnej dyspozycji jest również Aleksander Klimaszewski, który szybko jechał w Toruniu, ale ostatecznie nie ukończył rywalizacji.

W Bydgoszczy zobaczymy Daniela i Marcina Zająców (obaj w kategoriach Rok GP), Adama Szydłowskiego (Junior Rok), Jana Ambrożewicza (GP14), Jacka Pawlaka (GP14) i Aleksandra Klimaszewskiego (Junior Rok). Na torze pojawi się również najmłodszy w ekipie DD Motorsport Michał Zając, którego zobaczymy w treningach pokazowych.

– Jesteśmy w pełnym składzie w Bydgoszczy i muszę powiedzieć, że w treningach przed rundą bardzo dobrze to wygląda – mówi nam Daniel Zając, lider zespołu i zarazem szef teamu „Niebieskich”. – Mamy bardzo dobre tempo, więc będzie ciekawie. Jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków. Liczę, że w tych zawodach zaistnieje Jacek Pawlak, bo widać znaczny progres w jego jeździe.

Wszyscy w DD Motorsport liczą na dobry wynik na bydgoskim torze. Przypomnijmy, w Toruniu Daniel Zając wygrał rywalizację w kategorii Rok GP25, a Adam Szydłowski był drugi wśród juniorów. Pechowo weekend w Toruniu zakończył drugi z juniorów Aleksander Klimaszewski, który po incydencie w finale nabawił się kontuzji. Wygląda na to, że przerwa i rehabilitacja znakomicie podziałały na ambitnego kierowcę DD, bo w Bydgoszczy zalicza się do najszybszych w decydującym dniu przed walką o punkty.

– Wygląda na to, że jesteśmy najszybsi – mówi Daniel Zając. – Adam i Olek jadą bardzo dobrym porównywalnym tempem. Marcin jest najszybszy w GP, Jacek też sobie dobrze radzi. Podobnie Janek. Na torze zaprezentuje się również nasz „maluszek”. Michał od jutra szlifuje umiejętności w pokazowym Baby Roku.

W klasyfikacji generalnej po pierwszej rundzie zawodnicy DD Motorsport plasują się w czubie klasyfikacji trzech kategorii. Najwyżej jest Daniel Zając, który jest drugi Rok GP25. Adam Szydłowski wśród juniorów zajmuje trzecią pozycję, a czwarty w GP14 jest Marcin Zając. Jan Ambrożewicz i Jacek Pawlak zajmują kolejno 11. i 12. pozycję w tej kategorii. Olek Klimaszewski jest natomiast 15. w stawce Junior Roka.

fot. Łukasz Iwaniak (Media4U)
© Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here