Wsparcie

Ideą tej strony jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych tu tekstów, nagrań wyścigów oraz galerii zdjęć z imprez kartingowych. Nie planuję żadnych ograniczeń dostępu ani żadnych opłat wynikających z korzystania z mojej twórczości. Chcę choć w najmniejszym stopniu przyczynić się do promocji i popularyzacji mojej ulubionej dyscypliny motorsportu.

Jeśli chcieliby Państwo dobrowolnie wesprzeć działalność serwisu Polskiego Kartingu i pomóc w rozwoju strony proszę o wpłaty na podane poniżej konto bankowe za co z góry dziękuję.

The idea of this site is free access to all texts, race recordings and photo galleries from kart events. I don’t plan any access restrictions or any fees resulting from the use of my work. I want to contribute to the promotion and popularization of my favorite motorsport discipline at least.

If you would like to voluntarily support the activity of the Polish Karting website and help in the development of the site, please make a payment to the bank account given below for which I thank you in advance.

Paweł Surynowicz
Alior Bank
PL 07 2490 0005 0000 4000 5963 5806

Dziękuję za Wasze życzliwe wsparcie!

Polski Karting to jedyny w Polsce magazyn poświęcony w całości kartingowi.
Czytasz teraz oficjalny internetowy serwis naszego magazynu. Piszemy o sporcie kartingowym w Polsce i na świecie.
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone. Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie materiałów tylko za zgodą autorów i redakcji.

redakcja@polskikarting.pl

Copyright © Polski Karting by Pawel Surynowicz - 2010-2024. Wszelkie Prawa Zastrzeżone

error: Zawartość jest chroniona!!!