LIVE

KARTINGOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2021 
1-2 października 2021 – Kartodrom Bydgoszcz
Piątek – START 12.30; Sobota – START 10.30

 

 

 

 

OBEJRZYJ WYŚCIGI RUND
KARTINGOWYCH MISTRZOSTW POLSKI 2021
w POZNANIU i SŁOMCZYNIE NA YOUTUBE

.

.

 

Jeśli jesteś właścicielem toru halowego lub organizujesz zawody w hali,
a chciałbyś żebyśmy przeprowadzili transmisję LIVE,
skontaktuj się z nami mailowo.
Adres redakcyjny w stopce na samym dole strony.

 

TRANSMISJA NA ŻYWO

Nasza redakcja jako pierwsze medium w Polsce rozpoczęła regularne transmisje z zawodów kartingowych rozgrywanych pod egidą Polskiego Związku Motorowego.
Od 2012 roku przez kolejnych 6 lat transmitowaliśmy mistrzostwa Polski w kategoriach międzynarodowych, puchar Polski najważniejszych i najpopularniejszych serii kartingowych w Polsce takich jak Rotax Max Challenge, Easykart i Rok Cup Poland. Relacjonowaliśmy również zawody zagranicą, między innymi Rotax Nordic Challenge w krajach nadbałtyckich.

Byliśmy obecni na wszystkich torach podczas najważniejszych momentów polskiego kartingu w ostatnich latach. Pokazaliśmy ponad 2000 wyścigów i zrealizowaliśmy ponad 80 transmisji, w których najlepsi polscy i zagraniczni kierowcy walczyli o najważniejsze trofea w naszym kraju. Realizujemy również studio Karting Cafe towarzyszące naszym transmisjom od 2012 roku. W sezonie 2020 w kwarantannie program Karting Cafe prowadzony przez Pawła Surynowicza miał kilkudziesięciotysięczne audytorium. W samym roku 2020 zrealizowaliśmy 56 odcinków rozmów z zawodnikami i ludźmi kartingu.

Transmitowaliśmy również rozgrywki halowego kartingu, które cieszą się coraz większą popularnością wśród widzów. Zrealizowaliśmy relacje z Wrocławia, Gdańska, Sopotu, Białegostoku i Łodzi.

relacja-live1karting-cafe relacja-liverelacja-live2

 

Polski Karting to jedyny w Polsce magazyn poświęcony w całości kartingowi.
Czytasz teraz oficjalny internetowy serwis naszego magazynu. Piszemy o sporcie kartingowym w Polsce i na świecie.
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone. Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie materiałów tylko za zgodą autorów i redakcji.

redakcja@polskikarting.pl

Copyright © Polski Karting by Pawel Surynowicz - 2010-2024. Wszelkie Prawa Zastrzeżone

error: Zawartość jest chroniona!!!