Redakcja

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy kochają motorsport. Szczególnie kochamy karting, który jest dla nas najpiękniejszą dyscypliną motorsportu. To jedyna konkurencja, w której uczestniczyć mogą dzieci. Poprzez uczestnictwo w treningach i zawodach kartingowych nie tylko szkolą swoje umiejętności, ale przede wszystkim kształtują charakter.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku, kiedy zrodziła się idea wspierania młodych kartingowców i dyscypliny, która jest dla nas szczególna. Sami również wielokrotnie uczestniczyliśmy w tym sporcie jako zawodnicy.

Mając na uwadze znikome wsparcie medialne naszej dyscypliny sportu postanowiliśmy sami rozpocząć promowanie kartingu poprzez serwis informacyjny o wydarzeniach kartingowych, wydawanie comiesięcznej gazety o kartingu oraz realizowanie transmisji internetowych z zawodów kartingowych.

Pisanie o kartingu traktujemy jako swoistą pasję.

Jeśli jesteś kartingowcem, a nie możesz znaleźć na naszej stronie informacji o imprezie, w której uczestniczyłeś, daj nam znać mailowo na adres redakcja@polskikarting.pl

Na pewno się odezwiemy!

Polski Karting to jedyny w Polsce magazyn poświęcony w całości kartingowi.
Czytasz teraz oficjalny internetowy serwis naszego magazynu. Piszemy o sporcie kartingowym w Polsce i na świecie.
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone. Materiał chroniony prawem autorskim. Dalsze rozpowszechnianie materiałów tylko za zgodą autorów i redakcji.

redakcja@polskikarting.pl

Copyright © Polski Karting by Pawel Surynowicz - 2010-2024. Wszelkie Prawa Zastrzeżone

error: Zawartość jest chroniona!!!