PODZIEL SIĘ

R-Team i jego piątka kierowców wystąpili w rundach Rok Cup w Poznaniu. Najlepszy wynik uzyskał Patryk Pawlikowski w kategorii Mini Rok. Oprócz niego wystartowali Olaf Tyrakowski, Mateusz Jerzyński, Kacper Nadolski i Oliwier Duhr, którego zobaczyliśmy w treningach pokazowych.

Patryk Pawlikowski uzyskał najlepszy wynik z czwórki kierowców R-Team rywalizujących w ostatni weekend w Poznaniu. Młodziutki zawodnik z Poznania, który debiutuje w tym sezonie w kategorii Mini Rok zajął 11. pozycję w niedzielnej rundzie. Dzień wcześniej zanotował 17. lokatę w stawce niemal 30 zawodników.

Mateusz Jerzyński

Niższe pozycje w tej samej kategorii zanotowali dwaj partnerzy z zespołu Patryka, Olaf Tyrakowski i Mateusz Jerzyński. Olaf w sobotę zajął 19. miejsce, dzień później był 24. Z kolei Mateusz Jerzyński, dla którego weekend w Poznaniu był dopiero trzecim w krótkiej przygodzie kartingowej zanotował 29. i 27. pozycję.
Trójka kierowców R-Team w Mini Roku po dziesięciu rundach plasuje się w drugiej i trzeciej dziesiątce stawki. Patryk Pawlikowski jest 19., Olaf Tyrakowski 24., a rozpoczynający dopiero rywalizację w kartingu Mateusz Jerzyński 34.

W kategorii juniorskiej w barwach R-Team zobaczyliśmy Kacpra Nadolskiego. Poznanianin zanotował 11. i 14. pozycję w obu rundach. Zdecydowanie lepiej poradził sobie pierwszego dnia weekendu, kiedy w wyścigach 13. i 10. pozycję. Niedziela była pechowa. Po dwunastej czasówce Kacper zanotował pozycje na końcu stawki. W obu wyścigach był 14.
W klasyfikacji po dziesięciu rundach kierowca R-Team zajmuje 14. miejsce.

Oliwier Duhr

W Poznaniu nie mogło zabraknąć najmłodszego z kierowców Rafała Pawlikowskiego, Oliwiera Duhra, który wystąpił w kategorii treningowej Easykart 50.

fot. Joanna Lenart (shotsport.pl)
© Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here