PODZIEL SIĘ

Zastanawialiście się kiedyś który z teamów kartingowych w Polsce jest największy? Próżno szukać go na padoku kartingu wyczynowego. Seba Racing Team, bo o tym zespole mowa to akademia kartingowa założona przez byłego kartingowca Sebastiana Piwowarskiego. Jej środowiskiem naturalnym jest hala, a bazą tor halowy w Sulechowie.

Akademia Kartingowa Seba Racing Team to krakowska szkółka kartingowa, która powstała w 2012 roku z inicjatywy Sebastiana Piwowarskiego, niegdyś kartingowca, dzisiaj trenera, nauczyciela i wielkiego pasjonata sportu kartingowego.
Siedzibą szkółki jest i torem domowym jest Racing Kart w Sulechowie pod Krakowem, ale kierowcy szkółki okazjonalnie trenują również na innych torach halowych w Polsce.

Podopieczni Akademii to młodzi kierowcy z całej Polski, którzy gotowi są regularnie uczestniczyć w jej treningach i rozwijać swoją pasję motoryzacyjną. Obecnie Akademia zrzesza 40 zawodników!!! w trzech kategoriach wiekowych: micro 5-7 lat, mini 7-12 lat i junior 12-18 lat.

Zajęcia odbywają się zarówno w trybie indywidualnym jak i w formie, bardzo cenionych, treningów grupowych. Podopieczni Sebastiana Piwowarskiego regularnie uczestniczą w wewnętrznych zawodach Akademii, które pozwalają na weryfikację postępów w szkoleniu. Startują też z powodzeniem w zawodach halowych na torach w całej Polsce (między innymi PIKC, Zawody Szkółek Kartingowych, Junior Cup Łódź, Mistrzostwa Gokarting Center).

Główny celem Akademii jest…

Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu miesięcznika Polski Karting.

fot. Archiwum Seba Racing Team, Anna Betler
© Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here