PODZIEL SIĘ

WSK Super Master Series wystartuje w najbliższy weekend na słynnym torze La Conca w południowych Włoszech. Na listach startowych znajdują się nazwiska sześciu Polaków. To kierowcy najmłodszej kategorii M60.

Maciej Gładysz, Bartłomiej Piekutowski, Kacper Sztuka, Tymek Kucharczyk, Alan Czyż i Karol Pasiewicz. Tych kierowców zobaczymy w najbliższej rundzie WSK Super Master Series na torze La Conca na południu Włoch. Polacy Liczą na dobry występ na tym legendarnym torze, na którym tytuł mistrza świata wywalczył w 2015 roku Karol Basz. Całą szóstkę zobaczymy w rywalizacji najmłodszej kategorii.

Zawody na La Conce będą trzecią rundą cyklu Super Master Series. Przypomnijmy, zaplanowana na początek marca druga runda popularnej WSK-i została odwołana z powodu opadów śniegu w rejonie Lonato. Tor South Garda Karting nie doczekał się więc WSK na swojej nitce. Zawody przełożono na inny termin i w inne miejsce. Druga runda odbędzie się pod koniec marca na torze International Circuit Napoli w Sarno.

Na La Conce zobaczymy tylko szóstkę Polaków. Na listach startowych w pozostałych kategoriach brakuje polskich nazwisk. W teamie fabrycznym Birela wystartuje za to Gustas Grinbergas, niedawny mistrz Polski w Roku. Gustas pojawi się na torze w kategorii OK, w której rywalizacja z pewnością będzie emocjonująca. W akcji zobaczymy mistrzów świata i wielu utytułowanych kierowców.

Początek treningów w Muro Leccese już jutro. Finały w niedzielne popołudnie.

fot. Sportinphoto.com, WSK Promotion
© Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here