PODZIEL SIĘ

KRT Exprit bardzo dobrze zaprezentował się w kolejnych rundach Rok Cup Poland na toruńskim torze Awix Racing Arena. Do pełni szczęścia kierowcom zabrakło jedynie zwycięstwa. Jakub Szablewski dwukrotnie uplasował się na drugiej pozycji.

Zacięta walka Kuby Szablewskiego z Marcelem Kucem była ozdobą weekendu wyścigowego w Toruniu. Niestety dla tego pierwszego, obie rundy padły łupem dotychczasowego wicelidera klasyfikacji generalnej. Po przedostatnim weekendzie Rok Cup kierowca KRT Exprit stracił na rzecz Marcela Kuca prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Pierwsza odsłona weekendu na Awix Arenie To bardzo dobra jazda Jakuba Szablewskiego. Niestety Kuba musiał zadowolić się jedynie drugą pozycją. Pozostała dwójka kierowców KRT Exprit Aleksander Klimaszewski i Gabriel Łukasiewicz uplasowała się w sobotniej rundzie na 8. i 10. miejscu. Cieszy mimo wszystko obecność w pierwszej dziesiątce stawki wszystkich trzech podopiecznych Dariusza Mruka.

Klimaszewski Olek

Lepsze wyniki kierowcy KRT uzyskali w niedzielnej odsłonie weekendu, a Aleksander Klimaszewski wreszcie stanął na podium zawodów. To pierwsze „pudło” zawodnika z Warszawy w tym sezonie. Olek znalazł się na podium obok Kuby Szablewskiego, który zajął drugą pozycję. Niedzielną rundę wygrał Marcel Kuc.

Gabriel Łukasiewicz

Z kolei Gabriel Łukasiewicz, co warte odnotowania, zajął 8. pozycję w stawce 27 zawodników. W obu wyścigach znajdował się w ścisłej czołówce kategorii, jednak do jeszcze lepszego wyniku zabrakło determinacji i szczęścia.

fot. Joanna Lenart (shotsport.pl)
© Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here