PODZIEL SIĘ

KRT Exprit, bydgoski zespół Dariusza Mruka ma w swoim składzie jednego z faworytów tegorocznej rywalizacji w Mini Roku. Ale oprócz Kuby Szablewskiego zobaczymy w tej kategorii również Aleksandra Klimaszewskiego i Gabriela Łukasiewicza, nowe nabytki KRT.

W Kubie Szablewskim z KRT Exprit upatruje się jednego z faworytów tegorocznej rywalizacji w kategorii Mini Rok. Kierowca zespołu z Bydgoszczy znakomicie prezentował się we włoskich imprezach pod koniec ubiegłego i na początku tego roku. Nie zapominajmy jednak, że w składzie zespołu Dariusza Mruka są również nowe nabytki. Aleksandra Klimaszewskiego i Gabriela Łukasiewicza również zobaczymy wśród mini rokkersów. To jeden z niewielu zespołów, który w tej kategorii wystawi trzech kierowców.

Aleksander Klimaszewski po niemal rocznej przerwie wraca do wyścigów. Kierowcę w Warszawy zobaczymy w nowych barwach. Ma wielki potencjał, a jego głód kartingu może zadziałać niezwykle motywująco. Z kolei Gabriel Łukasiewicz przeniósł się z zespołu V-Kart pod skrzydła Dariusza Mruka. Czy obaj nowi zawodnicy w zespole będą zaliczani do czarnych koni rozgrywek? Potencjał z pewnością mają. Zobaczymy jak będzie w Toruniu.

Klimaszewski Łukasiewicz Exprit Polska
Nowi kierowcy zespołu Dariusza Mruka Aleksander Klimaszewski i Gabriel Łukasiewicz podczas przed sezonowych testów.

W poprzednim sezonie Kuba Szablewski jechał bardzo szybko, ale zabrakło mu przysłowiowej kropki nad „i”. W tym sezonie drużyna Dariusza Mruka, powiększona o dwie nowe postaci może odegrać kluczowe role w swoich kategoriach.

W zespole KRT w minionym sezonie występował również Alan Lalak. W Toruniu po raz pierwszy pojedzie wśród juniorów.


fot. Rafał Oleksiewicz (Polski Karting), Marek Klimaszewski
© Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here