PODZIEL SIĘ

rally-and-race-sierpien2015_pol2

Miło nam poinformować, że nasze partnerskie pismo o rajdach i wyścigach samochodowych po raz kolejny poświęca część swojej powierzchni na sport kartingowy. Najnowszy numer Rally and Race już w sprzedaży.

Oprócz wielu materiałów na temat rajdów samochodowych i wyścigów w najnowszym numerze Rally nad Race znajdziecie również kilka stron o kartingu. O kartingowym szaleństwie, które w tym sezonie trwa w najlepsze piszą nasi w RR dziennikarze Polskiego Kartingu. Opis dotychczasowych wydarzeń w roku 2015 przeczytacie na stronie 78 rajdowo-wyścigowego kwartalnika.

Poniżej wstępniak redaktora naczelnego pisma Krzysztofa Czechaka i spis treści najnowszego numeru pisma.

rally-and-race-sierpien2015-spis

Ponadto w 14. numerze pisma możecie również przeczytać o przygodzie z kartingiem Sławomira Murańskiego, zdobywcy pucharów Polski w DD2 Max i Super Rok w minionym sezonie, a obecnie czołowego kierowcę klasyfikacji DD2 Masters w naszym kraju.

Kilka słów Rally and Race poświęca również zespołowi najmłodszych kartingowców, Bambini Racing. Całość tekstów o sporcie kartingowym okraszona jest znakomitymi zdjęciami dwóch fotografów znanych z kartingowego padoku Rafała Oleksiewicza i Łukasza Iwaniaka.

Polecamy serdecznie Rally and Race, 14. numer magazynu już w sprzedaży.

rally-and-race-sierpien2015-reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here