Strona główna Kalendarz

Kalendarz

kalendarz1

Kalendarz wybranych serii kartingowych w sezonie 2017

KARTINGOWE MISTRZOSTWA POLSKI – KATEGORIE ROK
09/11-06-2017 – I Seria – Słomczyn
21/23-07-2017 – II Seria – Poznań

KARTINGOWE MISTRZOSTWA POLSKI – KATEGORIE ROTAX
08/09-04-2017 – I Seria – Toruń
29/30-04-2017 – II Seria – Słomczyn
12/13-05-2017 – III Seria – Bydgoszcz
09/11-06-2017 – IV Seria – Słomczyn
21/23-07-2017 – V Seria – Poznań
05/06-08-2017 – VI Seria – Słomczyn
16/17-09-2017 – VII Seria – Poznań

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW
WSPÓŁZAWODNICTWO DZIECI I MŁODZIEŻY
23/24-09-2017 – I i II Runda – Bydgoszcz

KMP JUNIOR AKADEMIA
23/24-09-2017 – I i II Runda – Bydgoszcz

PUCHAR POLSKI ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
08/09-04-2017 – I Seria – Toruń
29/30-04-2017 – II Seria – Słomczyn
12/13-05-2017 – III Seria – Bydgoszcz
09/11-06-2017 – IV Seria – Słomczyn
21/23-07-2017 – V Seria – Poznań
05/06-08-2017 – VI Seria – Słomczyn
16/17-09-2017 – VII Seria – Poznań

PUCHAR POLSKI ROK CUP POLAND
22/23-04-2017 – I Seria – Toruń
26/27-05-2017 – II Seria – Bydgoszcz
09/11-06-2017 – III Seria – Słomczyn
24/25-06-2017 – IV Seria – Poznań
08/09-07-2017 – V Seria – Zielona Góra
21/23-07-2017 – VI Seria – Poznań
12/13-08-2017 – VII Seria – Zielona Góra
09/10-09-2017 – VIII Seria – Toruń

ROTAX NORDIC CHALLENGE
02/03-06-2017 – I runda – Ropazi, Łotwa
07/08-07-2017 – II runda – Aukstadvaris, Litwa
05/06-08-2017 – III runda – Słomczyn, Polska
25/26-08-2017 – IV runda – Lange, Estonia

MISTRZOSTWA ŚWIATA CIK FIA
07/10-09-2017 – KZ – Wackersdorf, Niemcy
21/24-09-2017 – OK – Brandon, Anglia
16/19-11-2017 – OK-Junior – Brandon, Anglia

PUCHAR ŚWIATA CIK FIA
07/10-09-2017 – KZ2 – Wackersdorf, Niemcy
30-09/01-10-2017 – OK – Le Mans, Francja – zawody endurance

MISTRZOSTWA EUROPY CIK FIA
20/23-04-2017 – KZ (1) – Sarno, Włochy
20/23-04-2017 – OK (1) – Sarno, Włochy
20/23-04-2017 – OK-Junior (1) – Sarno, Włochy
11/14-05-2017 – KZ2 (1) – Genk, Belgia
11/14-05-2017 – KZ (2) – Genk, Belgia
08/11-06-2017 – KZ (3) – Oviedo, Hiszpania
08/11-06-2017 – OK-Junior (2) – Oviedo, Hiszpania
08/11-06-2017 – OK (2) – Oviedo, Hiszpania
29-06/02-07-2017 – KZ2 (3) – Le Mans, Francja
29-06/02-07-2017 – OK-Junior (3) – Le Mans, Francja
29-06/02-07-2017 – OK (3) – Le Mans, Francja
20/23-07-2017 – OK (4) – Alaharma, Finlandia
20/23-07-2017 – OK-Junior (4) – Alaharma, Finlandia
27/30-07-2017 – OK-Junior (5) – Kristianstad, Szwecja
27/30-07-2017 – OK (5) – Kristianstad, Szwecja
27/30-07-2017 – KZ2 (4) – Kristianstad, Szwecja
27/30-07-2017 – KZ (4) – Kristianstad, Szwecja

CIK FIA KARTING ACADEMY TROPHY (OK-Junior)
11/14-05-2017 – I Runda – Genk, Belgia
29-06/02-07-2017 – II Runda – Le Mans, Francja
21/23-07-2017 – III Runda – Alaharma, Finlandia

IMPREZY MIĘDZYNARODOWE
06/12-02-2017 – Rotax Winter Cup – Walencja, Hiszpania
16/19-02-2017 – X30 Winter Cup – Walencja, Hiszpania
17/19-02-2017 – 22. Winter Cup – Lonato, Włochy
23/26-03-2017 – 28. Trofeo Andrea Margutti – Lonato, Włochy
13/16-04-2017 – Iame International Open – Castelletto di Branduzzo, Włochy
13/15-10-2017 – Iame International Final – Le Mans, Francja
11/14-10-2017 – Rok Cup International – Lonato, Włochy
27/29-10-2017 – 46. Trofeo delle Industrie, Lonato, Włochy
04/11-11-2017 – Rotax Grand Finals – Portimao, Portugalia

ROTAX CENTRAL EASTERN EUROPE MAX CHALLENGE (CEE)
18/19-03-2017 – Adria, Włochy
15/16-04-2017 – Bruck, Austria
17/18-06-2017 – Kecskemet, Węgry
15/16-07-2017 – Cheb, Czechy
09/10-09-2017 – Bruck, Austria

ROTAX MAX EURO CHALLENGE
29-03/02-04-2017 – Genk, Belgia
24/28-05-2017 – Salbris, Francja
26/30-07-2017 – Wackersdorf, Niemcy
20/24-09-2017 – Casteletto, Włochy

WSK SERIES
26/29-01-2017 – WSK Champions Cup – Adria, Włochy
03/06-03-2017 – WSK Super Master Series (1) – Adria, Włochy
17/20-03-2017 – WSK Super Master Series (2) – Casteletto, Włochy
31-03/03-04-2017 – WSK Super Master Series (3) – La Conca, Włochy
19/22-05-2017 – WSK Super Master Series (4) – Sarno, Włochy
08/11-06-2017 – WSK Night Edition – Adria, Włochy
30-06/03-07-2017 – KRS Open Series (1) – Adria, Włochy
21/24-07-2017 – KRS Open Series (2) – Casteletto, Włochy
04/07-08-2017 – KRS Open Series (3) – Siena, Włochy
02-05-11-2017 – WSK Final Cup (1)- Adria, Włochy
09-12-11-2017 – WSK Final Cup (2)- Adria, Włochy

BMC – BELGIAN MAX CHALLENGE, ROTAX
25/26-02-2017 – I runda – Genk, Belgia
22/23-04-2017 – II runda – Genk, Belgia
03/04-06-2017 – III runda – Kerpen, Niemcy
05/06-08-2017 – IV runda – Spa, Belgia
16/17-09-2017 – V runda – Mariembourg, Belgia
14/15-10-2017 – VI runda – Genk, Belgia

BNL KARTING SERIES, ROTAX
12-03-2017 – Kick-off – Genk, Belgia
08/09-04-2017 – I runda – Genk, Belgia
01/02-07-2017 – II runda – Ostricourt, Francja
02/03-09-2017 – III runda – Genk, Belgia

ROK CUP Italia, AREA NORD
(Super Rok, Shifter Rok, Senior Rok, Junior Rok, Mini Rok)
12-02-2017 – Adria International Raceway, Adria
05-03-2017 – Pista Winner, Nizza Manferrato
19-03-2017 – South Garda Karting, Lonato
16-04-2017 – Adria International Raceway, Adria
07-05-2017 – 7 Laghi, Castelletto di Branduzzo
21-05-2017 – Circuito Int. Friuli Venezia Giulia, Lignano
18-06-2017 – Adria International Raceway, Adria
02-07-2017 – South Garda Karting, Lonato
30-07-2017 – 7 Laghi, Castelletto di Branduzzo

MORAVSKY POHAR – PUCHAR MORAW
31-03/02-04-2017 – I runda – Bruck, Austria
21/23-04-2017 – II runda – Vysoke Myto, Czechy
19/21-05-2017 – III runda – Dunajska Streda, Czechy
23/25-06-2017 – IV runda – Bruck, Austria
04/06-08-2017 – V runda – Trinec, Czechy
01/03-09-2017 – VI runda – Vysoke Myto, Czechy
29-09/01-10-2017 – VII runda – Dunajska Streda, Czechy