PODZIEL SIĘ

Polski Karting #37 już dostępny. Najnowszy numer naszego miesięcznika debiutuje na inaugurację polskiego sezonu kartingu wyczynowego.

Polski Karting #37 debiutuje w najbliższy weekend! Prezentujemy Wam okładkę nowego wydania naszego pisma. Jak zawsze znajdziecie w nim wiele materiałów o polskich kierowcach, imprezach w kraju i zagranicą, seriach, które są u nas najpopularniejsze oraz kartingu rentalowym. W najnowszym wydaniu poświęcamy mu sporo miejsca.

Tradycyjnie, na pierwszych stronach pisma będziecie mogli przeczytać artykuł Magdaleny Gołaszewskiej, dziennikarki TVP, która współpracuje z naszym wydawnictwem. Trener rozwoju osobistego i media coach bacznie obserwuje kartingowe osobliwości i opisuje je na łamach Polskiego Kartingu. W najnowszym numerze tekst o planach na wiosnę. Czy już je macie? Artykuł Magdy znajdziecie na stronie 4.

W najnowszym wydaniu piszemy o Iame Series Poland i Karolu Lubasie, promotorze nowo tworzonej serii w Polsce. Pojawienie się i zapowiedź wyścigów Iame było sporym wydarzeniem w kartingowym środowisku. O nowej serii przeczytacie na początku nowego numeru.

Sporo miejsca i uwagi poświęcamy kartingowi rentalowemu i halowemu. Już na początku roku na wielu torach wystartowała światowa seria Sodi World Series. Byliśmy na inauguracji tych rozgrywek w Gdańsku i Sopocie. Przeczytacie raport z tym zawodów.

Śledziliśmy również poczynania Polaków w czeskich zawodach Czech Rental Karting Championship, gdzie startowało kilku naszych zawodników. Opisujemy tę imprezę i prezentujemy kilka zdjęć „na gorąco” z Pragi.

W najnowszym wydaniu nie może zabraknąć relacji z Rental Kart Championship, jednej z największych imprez halowych w Łodzi oraz mistrzostw szkół podstawowych, również na łódzkim torze. Opisy wydarzeń tych imprez znajdziecie w najnowszym wydaniu miesięcznika.

Nie może zabraknąć również relacji z wrocławskiego Winter Cup na Wrocław Racing Center. Pamiętacie zimowe zawody we Wrocławiu. Oczywiście relacja z nich znalazła swoje miejsce na naszych łamach.

W najnowszym wydaniu piszemy również o słynnym 303 Squadron Team, którego jeden z kierowców, Maksymilian Solarski, zdobi naszą okładkę w tym miesiącu. Squadronowcy są w tym roku niezwykle skuteczni w angielskich rozgrywkach kartingowych. Wzbogacili się o kilka znaczących trofeów na początku roku.

Oprócz wspomnianych znajdziecie w nowym numerze wiele innych ciekawych tekstów. Karting wyczynowy – nasze sukcesy we włoskich prestiżowych imprezach, początek sezonu Iame oraz Rotax, a także dominacja Rokkersów z Polski w regionalnych imprezach we Włoszech. To wszystko w nowym wydaniu.

Pamiętajcie! Mamy jeszcze w swoim archiwum większość wydań naszego miesięcznika. Jeśli chcecie skompletować swoją kolekcję Polskiego Kartingu napiszcie do nas. Wyślemy Wam brakujące numery za pobraniem. Podobnie z aktualnym wydaniem. Wszyscy, którzy chcieliby otrzymać kwietniowy numer Polskiego Kartingu, a nie będą mieli okazji być np. podczas inauguracji wyczynowego sezonu kartingowego, gdzie nowy numer będzie miał premierę lub nie znajdą naszej gazety w zaprzyjaźnionych halach kartingowych – piszcie pod adres redakcja@polskikarting.pl – prześlemy Wam nowy numer za pobraniem.

Do zobaczenia na torach i miłego czytania!

fot. Polski Karting
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here