PODZIEL SIĘ

Karol Kręt został laureatem 56. plebiscytu na najlepszych i najpopularniejszych sportowców w województwie lubelskim. Plebiscyt jak zwykle zorganizowała redakcja Kuriera Lubelskiego. Rotaksowy mistrz Polski głosami czytelników okazał się najpopularniejszym sportowcem w kategorii junior.

Popularny Lolek najpierw udanie przebrnął przez eliminacje w powiecie biłgorajskim, pewnie wygrywając pierwszy etap, by później wygrać z dużą przewagą finałową turę plebiscytu. Karol zebrał ponad 1000 głosów, a kolejny sportowiec, również przedstawiciel sportów motorowych Szymon Ładniak uzyskał nieco ponad 700 głosów.

Plebiscytowe zwycięstwo jest pierwszym w karierze Karola Kręta. Aktualny mistrz Polski Rotax Mini Max, mistrz Polski młodzików i zdobywca pucharu Polski w tej kategorii jest pierwszym kierowcą kartingowym z Biłgoraja, który wygrał plebiscyt Kuriera Lubelskiego.

Symboliczną nagrodę za zwycięstwo na najpopularniejszego sportowca województwa w kategorii junior Karol Kręt odbierze w Lublinie podczas wielkiej gali sportu Kuriera Lubelskiego.

fot. Rafał Oleksiewicz (Polski Karting)
© Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here