PODZIEL SIĘ

Polski Karting #34 zadebiutuje w najbliższy weekend! Prezentujemy Wam okładkę nowego wydania. W najnowszym wydaniu znajdziecie sporo materiałów o zawodnikach ścigających się w Polsce i zagranicą, rundach serii Rotax i Rok w ostatnich tygodniach, rozgrywkach europejskich oraz młodych kierowcach. Mamy dla Was również inne ciekawostki.

Na pierwszych stronach nowego wydania przywita Was tekst Magdaleny Gołaszewskiej, dziennikarki TVP, która współpracuje z naszym wydawnictwem. Trener rozwoju osobistego i media coach bacznie obserwuje kartingowe osobliwości i opisuje je na łamach Polskiego Kartingu. Tym razem w tekście „Droga do celu” znajdziecie kilka ciekawych pytań i odpowiedzi. „Czy wiesz dokąd zmierzasz? Masz swój jasny cel? Czy widzisz, co daje ci ta droga do celu? Czy przynosi dobre zmiany? To pytania warte zadania. A jestem ciekawa Twoich odpowiedzi…” pisze Magda w swoim najnowszym artykule. Warto przeczytać.

W najnowszym wydaniu naszego pisma obowiązkowo przegląd ostatnich wydarzeń na torach europejskich i krajowych. Zaglądamy do niemieckiego Wackersdorfu, gdzie odbyły się mistrzostwa świata KZ i superpuchar świata KZ2. Raport z tych zawodów na 8 stronie miesięcznika.

Byliśmy również na Łotwie i w Austrii, gdzie nasi kierowcy walczyli o bilety na Rotax Grand Finals. Obszerne opisy zawodów Rotax Grand Festival, Rotax Nordic Challenge oraz Central Eastern Europe Rotax Max Challenge na stronach 6, 12, 22, 23 i 24.

Oczywiście nie sposób nie wspomnieć o kończącej sezon finałowej rundzie Rok Cup Poland, która odbyła się w Toruniu. Rokkersi walczyli o ostatnie punkty w kwalifikacji pucharowej. Raport z tych zawodów na stronach 18-19.

W najnowszym wydaniu nie może zabraknąć plakatu mistrza. Naszym bohaterem jest tym razem Jakub Greguła, mistrz Polski KFJunior, wicemistrz Polski Rotax i drugi kierowca w europejskiej serii Rotax CEE, który w pierwszy weekend września zdobył kolejny bilet na Grand Finals.

Piszemy również o młodych kartingowcach w Polsce. Na naszych łamach znajdziecie teksty o Maksymie Burczeniku, Janku Jóźwiaku, Karolu Czepielu, Tymku Kucharczyku, Kajtku Gawronie oraz rodzeństwie Matrackich, Matyldzie i Aleksandrze, którzy udanie zadebiutowali w tegorocznych rozgrywkach.

Stałym elementem Polskiego Kartingu w tym roku jest również „Szkicownik”, czyli karykatura kierowcy. W roli głównej w nowym wydaniu jeden z liderów kategorii Mini Max w Polsce. Już pewnie domyślacie się kto jest jej bohaterem… Jeśli nie, koniecznie zajrzyjcie do nowego wydania Polskiego Kartingu. Polecamy, bo naprawdę warto!

Bohaterem okładki jest niezwykły Kacper Bielecki, który w ostatniej rundzie Rotax CEE zapewnił sobie bilet na Grand Finals i zwycięstwo w drugim sezonie z rzędu w kategorii DD2 Max tej międzynarodowej serii. To wielki wyczyn!

Pamiętajcie! Mamy jeszcze w swoim archiwum większość wydań naszego miesięcznika. Jeśli chcecie skompletować swoją kolekcję Polskiego Kartingu napiszcie do nas. Wyślemy Wam brakujące numery za pobraniem. Podobnie z aktualnym wydaniem. Wszyscy, którzy chcieliby otrzymać czerwcowy numer Polskiego Kartingu, a nie będą mieli okazji być na zawodach na torze w Słomczynie w najbliższy weekend lub nie znajdą naszej gazety w zaprzyjaźnionych halach kartingowych – piszcie pod adres redakcja@polskikarting.pl – prześlemy Wam nowy numer za pobraniem.

Do zobaczenia na torach i miłego czytania!

fot. Rafał Oleksiewicz (Polski Karting), Łukasz Iwaniak (Media4U), Maciej Spinkiewicz
© Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here