PODZIEL SIĘ

Karol Czepiel jest bez wątpienia jednym z kandydatów do tytułu Odkrycia Sezonu tegorocznych rozgrywek w Rok Cup. Niezwykle ambitny, utalentowany i głodny sukcesu krakowianin zajął czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej Mini Roka.

Bacznie przyglądamy się rozwojowi jego kartingowej kariery. To dopiero drugi pełny sezon zawodnika KRT Exprit.

Ostatni weekend wyścigowy Rok Cup w Toruniu potwierdził, że popularny Carlo potrafi być szybki. W czasówce zanotował czwarty czas, przez kwalifikacje również przedarł się jako czwarty kierowca, a w prefinale zawodów zaatakował trzecią pozycję i zameldował się na mecie tuż za dwójką liderów. Finał był ukoronowaniem jego bardzo dobrego sezonu, który spędził w barwach bydgoskiego teamu KRT Exprit.

Czwarte miejsce w rundzie i czwarte w klasyfikacji generalnej licznej kategorii Mini Rok to bardzo dobry wynik jak na kierowcę, który w tej popularnej serii dopiero zdobywa doświadczenie.

Karol Czepiel jest bez wątpienia jednym z kandydatów
do tytułu Odkrycia Sezonu tegorocznych
rozgrywek w Rok Cup.

Prześledźmy zatem przebieg dotychczasowej kartingowej przygody Karola Czepiela, który w przyszłym sezonie bez wątpienia będzie odgrywał jedną z głównych ról w juniorskiej rywalizacji Roka…

Więcej przeczytasz w najnowszym numerze Polskiego Kartingu. Premiera 34. wydania już w najbliższy weekend.

fot. Łukasz Iwaniak (Media4U)
© Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here