PODZIEL SIĘ

Polski Karting #32 zadebiutuje w najbliższy weekend! Prezentujemy Wam okładkę nowego wydania. W czerwcowym wydaniu znajdziecie sporo materiałów o zawodnikach ścigających się w Polsce i zagranicą, rundach serii Rotax i Rok w ostatnim miesiącu, rozgrywkach europejskich, historii i zespołach. Mamy dla Was również inne ciekawostki.

Nowością w Polskim Kartingu będzie „Kartka z Kalendarza”. Będziemy opisywać w artykułach nowego cyklu ciekawe historie kartingowe. W czerwcowym wydaniu znajdziecie historię jednej z imprez w Lublinie w 1986 roku. Kierowcy z Przemyśla okazali się rewelacją tych zawodów, a o wszystkim opowiada świadek tamtych zdarzeń i autor sukcesu Adam Smuk.

Na pierwszych stronach nowego wydania przywita Was tekst Janka Olejniczaka, byłego kierowcy teamu Wyrzykowski Motorsport. Nauczycielu Wspieraj Kartingowca to artykuł opisujący stosunek „ciała pedagogicznego” do młodych adeptów sportu kartingowego. Autor zawarł w tekście przesłanie dla nauczycieli. Jakie? Przeczytacie na stronie 4.

Piszemy również o zespołach. Zastanawialiście się co jest magnesem przyciągającym kierowców pod namiot lubelskiej „Kuźni Talentów”. Przekonajcie się czytając nasz artykuł na stronie 6. nowego wydania.

Mamy dla Was również kilka tekstów o kierowcach nominowanych do Akademii Orlen Team. W czerwcowym numerze opisujemy sylwetki Oskara Pomorskiego, Oliwiera Pyłki, Szymona Urbaniaka czy Michała Białacha.

Ale oprócz nich znajdziecie również artykuły na temat Sylwestra Aleksiejevasa, którego zdjęcie zdobi okładkę czy Jonathana Maddena, który stanął ostatnio na podium w Rotax Nordic Challenge. Pamiętamy również o tryumfatorze ostatniej rundy Rotax w Bydgoszczy w kategorii juniorskiej? O kim mowa? Zajrzyjcie do nowego wydania, które ukaże się w najbliższy weekend.

Raportujemy również o poczynaniach dwójki młodych kartingowców z Tarnowa, rodzeństwie Gładyszów. Maciej po trzech rundach cyklu pucharowego w najmłodszej kategorii jednej z serii jest liderem rozgrywek. Natalia również zajmuje czołową pozycję. Przeczytacie o nich na 20 stronie.

W najnowszym wydaniu nie może zabraknąć tekstu z cyklu „Kartingowe historie Grzegorza Grygiela”. W czerwcowym wydaniu i ciekawej historii miłości do kartingu z cyklu …jak to się zaczęło. Przeczytajcie, bo warto!

Piszemy również o imprezach pod naszym patronatem, czyli o zawodach w Białymstoku, na otwartym torze amatorskim i Wrocławiu na hali. Jest również wywiad z dwójką najlepszych zawodników mistrzostw Dolnego Śląska w kartingu halowym.

Jeśli już jesteśmy przy wywiadach, przeczytajcie rozmowę z najstarszym kierowcą Rotax Max Challenge Poland. Kto nim jest? Wystarczy zajrzeć na stronę 14, a wszystko stanie się jasne.

Nowe wydanie to również efektowna karykatura jednego z najbardziej charakterystycznych kierowców na polskich torach. Już pewnie domyślacie się kto jest jej bohaterem… Jeśli nie, koniecznie zajrzyjcie do nowego wydania Polskiego Kartingu. Polecamy, bo naprawdę warto!

Pamiętajcie! Mamy jeszcze w swoim archiwum większość wydań naszego miesięcznika. Jeśli chcecie skompletować swoją kolekcję Polskiego Kartingu napiszcie do nas. Wyślemy Wam brakujące numery za pobraniem. Podobnie z aktualnym wydaniem. Wszyscy, którzy chcieliby otrzymać czerwcowy numer Polskiego Kartingu, a nie będą mieli okazji być na zawodach na torze w Słomczynie w najbliższy weekend lub nie znajdą naszej gazety w zaprzyjaźnionych halach kartingowych – piszcie pod adres redkacja@polskikarting.pl – prześlemy Wam nowy numer za pobraniem.

Do zobaczenia na torach i miłej lektury!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here