PODZIEL SIĘ

Polski Karting w najnowszym wydaniu miesięcznika. Czyli o czym przeczytasz na naszych łamach. Proponujemy kilka materiałów, które mogą Was zainteresować.

W najnowszym wydaniu Polskiego Kartingu znajdziecie między innymi sylwetki kartingowych mistrzów Polski 2015. Który z nich obroni tytuł w tym sezonie? Prezentujemy również kandydatury tegorocznych pretendentów.

Inter Cars „wchodzi” w karting! Związana ze sportem motorowym firma angażuje się w sport kartingowy. Piszemy o zespole Mariusza Bieleckiego, który od niedawna posługuje się nazwą Inter Cars Karting Team.

inter-cars-strony

Kilka słów o bezpieczeństwie. Nasi przyjaciele z Kart-Shop.pl opisują kaski marki Arai. Warto zerknąć do naszego pisma, by dowiedzieć się więcej o ratujących życie elementach ubioru każdego kierowcy.

Opisujemy najlepszych kierowców z Polski w maju i czerwcu. Wybraliśmy dwóch zawodników, którzy naszym zdaniem osiągnęli najwięcej w dwóch wiosennych miesiącach. Wśród nich mistrz świata z Polski i były zwycięzca Rotax Euro Finale.

Piszemy również o kolejnym pokoleniu rodziny Zająców w sporcie kartingowym. Niedawno na torze zadebiutował Michał Zając, najmłodszy z klanu.

michal-zajac-strony

W wydaniu #26 nie może zabraknąć relacji z mistrzostw Dolnego Śląska w kartingu halowym i wywiadu z jednym z kierowców, którzy w znakomitym stylu wygrali jedną z kategorii. To Jarosław Kamieniarz, który tryumfował w klasie Max. Cieszy nas, że nasza relacja przyczyniła się do znalezienia wsparcia finansowego dla kierowcy. Być może w niedalekiej przyszłości zobaczymy Jarka na torze wyczynowym w walce o pucharowe punkty…

PK26

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here