PODZIEL SIĘ

DD Motorsport zaliczył dwa zwycięstwa w pierwszej odsłonie weekendu wyścigowego w Toruniu. Team wystawił trzech kierowców na przedostatni pucharowy weekend Rok Cup, a bracia Zającowie zdominowali klasyfikacje juniorów i GP25. Są w dobrej formie. Oprócz nich podium w najstarszej kategorii zaliczył również niemiecki kierowca Marcel Prokscha-Koeppen.

O ile wygrana lidera klasyfikacji najstarszych kierowców Daniela Zająca nie była niespodzianką dla obserwatorów, o tyle forma i styl w jakim wygrał jego młodszy brat Marcin był imponujący. Junior DD Motorsport zaczął od najlepszej czasówki sobotniej rundy, wygrał z dużą przewagą pierwszy wyścig finałowy i zdeklasował rywali w drugim notując ponad czterosekundową przewagę. To drugie zwycięstwo Marcina Zająca w tegorocznych rozgrywkach. Pierwszy raz młody kierowca zwyciężył w Starym Kisielinie, zdobywając jednocześnie pierwszy puchar za zwycięstwo dla DD Motorsport w kategorii juniorskiej.

Marcel Prokscha-Koeppen

Wśród seniorów rywalizował w sobotnich wyścigach również Marcel Prokscha-Koeppen. W łączonych wyścigach Gp15 i GP25 zajmował trzecią pozycję zdobywając tym samym trzecie miejsce w GP15 i drugie w klasyfikacji kierowców GP25.

fot. Joanna Lenart (shotsport.pl)
© Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here