PODZIEL SIĘ

DSR Racing szykuje się do kolejnego weekendu wyścigowego. Tym razem podopieczni Tomasza i Daniela Szmelcucha wrócą do Przeźmierowa, by na torze poznań rozegrać dziewiątą i dziesiątą rundę rozgrywek pucharowych.

W Starym Kisielinie znakomicie zaprezentowała się Michalina Sabaj w kategorii juniorskiej, która jedną z rund zakończyła na piątek pozycji. Pochodząca z Krakowa zawodniczka w niedzielnych zawodach pojechała na miarę oczekiwań i w obu wyścigach zanotowała pozycje tuż za ścisłą czołówką. W pierwszym wyścigu była czwarta, w drugim finiszowała na piątym miejscu. Czy w nadchodzących rundach w Poznaniu powtórzy wyczyn?

Michalina Filip

W kategorii Mini Rok równie dobrze prezentowali się Igor Seweryn i Filip Konieczny, którzy w pierwszej odsłonie weekendu uplasowali się na 10. i 12. miejscu najliczniejszej kategorii. Niestety, drugiego dnia imprezy obaj mieli pecha. O ile Filip Konieczny po twardej walce zajął 16. miejsce, o tyle Igor Seweryn nie ukończył zawodów z powodu wypadku na siódmym kółku drugiego wyścigu. Uszkodzony sprzęt nie pozwolił na kontynuowanie rywalizacji. Ostatecznie kierowca DSR Racing zajął ostatnią pozycję w stawce.

W Poznaniu w najbliższy weekend odbędą się 9. i 10. odsłona pucharu Polski Roka. Seria wkracza w decydującą fazę.

fot. Joanna Lenart (shotsport.pl)
© Wszystkie prawa zastrzeżone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here