PODZIEL SIĘ

Podczas finałowego weekendu wyścigowego Rotax Max Challenge rozmawialiśmy z Adamem Gładyszem, kierowcą wyścigowym i promotorem polskiej serii wyścigowej Volkswagen Golf Cup. Gładysz nie krył zadowolenia ze współpracy z promotorami Rotax w Polsce. Jako partner ufundował testy dla najlepszych kierowców kartingowej kategorii seniorskiej.

– Współpraca z Rotaxem fajnie się układała, układa i mam nadzieję będzie się układać. Ten sezon ogólnie uważam za bardzo udany – mówił Adam Gładysz na radomskim padoku po zakończeniu ostatniej rundy Rotax Max Challenge. Promotor serii Volkswagena nie krył zadowolenia ze współpracy z firmą KSP promującą Rotaxa w Polsce.

Jako partner Rotax Max Challenge już po ostatnim wyścigu wrócił z ustaleń przed sezonem kiedy obiecywał testy dla wyróżniających się kierowców seniorskiej kategorii Rotax Max i DD2 Max. Słowa dotrzymał. W najbliższy czwartek na torze Poznań dwóch kartingowców będzie testowało wyścigowego Volkswagena.

– Ufundowaliśmy testy dla dwóch zawodników Volkswagenem Golfem GTI. Już w ten czwartek w Poznaniu dwóch kierowców będzie testowało wyścigowego Golfa – zapowiedział Gładysz. Kierowcami, którzy otrzymali możliwość testów są Marcel Jastrzębowski, mistrz Polski kategorii Rotax Max i trzeci zawodnik pucharu oraz Sławomir Murański, zwycięzca klasyfikacji DD2 Masters w Polsce.

Adam Gładysz jest również założycielem jednego z zespołów kartingowych występujących w Rotax Max Challenge. Gładysz Karting Team to drużyna rodzinna, w której występują Natalia i Maciej Gładysz. Ich tata, Adam podsumował w kilku słowach tegoroczny sezon.

Obejrzyj wywiad z Adamem Gładyszem:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here