PODZIEL SIĘ

A więc wystartowaliśmy… i zbieramy pierwsze doświadczenia z naszej nowej współpracy. Jak pewnie zdążyliście już zauważyć karting wjechał do telewizji. Co prawda w środku sezonu, ale… zawsze lepiej późno niż wcale!

Pierwsza Runda Mistrzostw Polski, rozegrana na torze w Przeźmierowie, pod wieloma względami była wyjątkowa. Nie będę Wam truł, bo każdy kto był to widział. 3 największe krajowe serie razem, to rzadko spotykany widok. Do tego żar lejący się z nieba i wiele emocji na torze. W końcu musiało coś pęknąć i pękło! Rzadko zdarza się, aby tak obficie polało z nieba i na dodatek dudniło. Burza napędziła niezłego strachu, pokrzyżowała plany organizatorom, niektórzy ponieśli nawet straty sprzętowe. Ahh… Samo życie… Ale do ad remu…

Zacząłem pisać o współpracy Motowizji z redakcją Polskiego Kartingu, wiec zdradzę kilka istotnych faktów, jak owa współpraca ma wyglądać. Otóż, po każdej rundzie serii Rotax Max Challenge i ROK Cup Poland, będziemy na antenie stacji prezentować podsumowanie rundy. Kilka minut na początek w zupełności nam wystarczy, a Wam drodzy kierowcy pozwoli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy Przecież w telewizji nie można oglądać się na co dzień, prawda?

Skoro tak, to jedziemy dalej. W przyszłym roku pokażemy na antenie Motowizji relacje ze wszystkich rund obu serii. Podsumowanie zawodów znajdziecie też w naszym magazynie Motowizja Sport News, nad którym obecnie pracujemy. Metodą małych kroków dojdziemy daleko, bowiem już snujemy plany na transmisje zawodów obu serii na antenie Motowizji. To jednak temat nieco bardziej skomplikowany i wymagający jeszcze wielu uzgodnień.

Dlatego też, planujący, myśląc, działając i realizując naszą strategię krok po kroku, liczymy również na zaangażowanie z Waszej strony. Bo bez Was, to wszystko się po prostu nie uda! Chętnie udzielajcie nam wywiadów, będziemy Was „nękać” po wyścigach, będziemy za Wami chodzi i nagrywać, po to aby tworzyć później materiały filmowe, felietony i inne formy dziennikarskie.

Zaangażowanie Motowizji w rywalizację kartingową płynie m.in. z faktu, że w paśmie poświęconemu sportowi motorowemu, pokazujemy w większości wyścigi. A jak wiadomo, w wyścigach wszystko, albo prawie wszystko zaczyna się właśnie od…

 

fot. Archiwum Polskiego Kartingu

——-
Łukasz Siudak jest komentatorem kanału motoryzacyjnego Motowizja, gdzie przygotowuje relacje z wydarzeń sportowych m.in. serii DTM, ADAC GT Masters, Formuły 4, VW Golf Cup, Audi TT Cup oraz rajdowych mistrzostw świata WRC. W tym sezonie komentował też w Motowizji wyścig 24h Nürburgring. Od 2012 roku współkomentuje w Eurosporcie najsłynniejszy wyścig wytrzymałościowy świata – 24h Le Mans. W latach 2008-2014 był dziennikarzem sportowym, reporterem oraz prezenterem w Orange sport i Orange sport info. Miłośnik klasyki, historii motosportu i motoryzacji. Motocyklista-podróżnik.

motowizja-logo-600Motowizja to wyjątkowy kanał motoryzacyjny, który przez 24 godziny na dobę ukazuje pełen obraz świata motoryzacji. Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji.
Motowizja to także sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii DTM i Formuły E, a także relacje z rajdów WRC oraz Volkswagen Golf Cup i GT4.
Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here