PODZIEL SIĘ

We środę na stadionie narodowym odbyły się kartingowe zawody dla dziennikarzy. Impreza towarzyszyła otwarciu nowego kartingowego toru dla amatorów. Jeden z naszych redakcyjnych kolegów, Rafał Oleksiewicz zajął trzecie miejsce w rywalizacji dziennikarzy. Gratulacje!

Kilka dni temu w Warszawie otwarto nowy amatorski tor gokartowy. „Kartingowy Narodowy” mieści się w kompleksie stadionu narodowego i jest pierwszym asfaltowym torem w stolicy. Podczas środowego happeningu dla dziennikarzy zorganizowano pierwsze zawody pod dumną nazwą dziennikarskich mistrzostw Polski. Główną nagrodą dla najlepszych w I Kartingowych Mistrzostwach Polski były testy na profesjonalnym sprzęcie Rotax na torze wyczynowym ufundowane przez firmę KSP – Promotora serii Rotax Max Challenge Poland. Świetnie się składa, bowiem jesteśmy obecni na każdych zawodach Rotaxa w Polsce.

Na najwyższym stopniu podium dziennikarskich zmagań stanął Janek Janowski. Drugie miejsce zajął Łukasz Byśkiniewicz, a trzecie – Rafał Oleksiewicz z Polskiego Kartingu.

20150422PF_RO204320150422PF_RO2098fot. Rafał Oleksiewicz, ps (Polski Karting)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here